II IBS Forum

Referencje:

,,Pragniemy poinformować, że przygotowane przez Państwa szkolenia cieszyły się uznaniem ze strony naszych pracowników, którzy podkreślali wysoki poziom wiedzy trenerów oraz efektywność prowadzonych zajęć” .

„Szkolenia zostały przygotowane w fachowy sposób, uwzględniając nasze indywidualne wymagania i tym samym spełniając nasze wygórowane oczekiwania ”.

 

Olgierd Urbańczyk Head of Design BorgWarner

W dniach 16 -17 czerwca w Łomnicy k. Karpacza odbyło się II IBS Forum. Interesujący ludzie, merytoryczne dyskusje, inspirujące spotkania w przyjemnej dla oka górskiej scenerii. Podczas dwudniowej konferencji w hotelu „ Osada Śnieżka” przedstawiliśmy obecnie panujące trendy w przemyśle oraz najnowsze rozwiązania informatyczne.

Uznani i doświadczeni prelegenci oraz wartościowe sesje plenarne - wiele wyciągniętych wniosków i nowe wyzwania. Nie zabrakło paneli dyskusyjnych oraz warsztatów dających możliwość zdobycia kolejnych doświadczeń, jak również wiedzy praktycznej.

Oczywiście, nie mogliśmy zapomnieć o miłośnikach piłki nożnej. Było wspólne kibicowanie, ogromne emocje w specjalnie przygotowanej Strefie Kibica i wiele wrażeń.
Mamy nadzieję, że nasze tematyczne pakiety upominkowe będą przypominały o II IBS Forum i niezapomnianej atmosferze.

Pragniemy gorąco podziękować naszym doskonałym mówcom za wysoką merytorykę połączoną z pasją przekazu:
 

  • Michealowi Denglerowi, wiceprezesowi Dassault Systemes za „Wizję Przyszłości”,
  • Tomaszowi Bardzikowi, Pawłowi Smasiowi oraz Wojciechowi Bołozowi z Grupy Nowy Styl za dyskusję na temat wyboru rozwiązania 3DExperience oraz wspólny projekt „Krzesło Przyszłości”,
  • Krzysztofowi Szajkowi i Marcinowi Wierszyckiemu z firmy Budsoft za „ Wykorzystanie symulacji w Additive Manufacturing” oraz „ Symulacje dynamiczne NVH w przemyśle motoryzacyjnym”,
  • Mariuszowi Markowskiemu oraz Piotrowi Torce z firmy Blumenbecker IPS Polska za „Symulacje rozwiązań zrobotyzowanych z wykorzystaniem środowiska DELMIA”,
  • Jerzemu Wojciechowskiemu oraz Piotrowi Zoniowi z Silberform za „Projektowanie powierzchni wysokiej klasy dla najbardziej wymagających klientów w systemie ICEM Surf”,
  • Martinowi Noelle z Technia Transcat za „PLM Essentials for CATIA, ENOVIA & JT”,
  • Mirosławowi Dąbrowskiemu za „ Innowacyjne spojrzenie na zarządzanie projektami”,
  • Prof zw dr hab. Inż. Andrzejowi Świątoniowskiemu z PWSZ w Krośnie za wspólny projekt przemysłu i edukacji,
  • Dr hab. Inż. Witoldowi Beluchowi oraz dr inż. Grzegorzowi Dziatkiewiczowi z Politechniki Śląskiej za „ Kompozyty jako nowoczesne materiały konstrukcyjne. Analiza, modelowanie, optymalizacja”.

Dziękujemy naszym sponsorom: Dassault Systemes, Grupie Nowy Styl, Budsoft, 3DConnection, Schogetten za uatrakcyjnienie naszego II IBS Forum.

Dziękujemy konferansjerowi Mateuszowi Pniakowi za wyjątkową atmosferę spotkania oraz całemu zespołowi IBS Poland za zaangażowanie, konstruktywne prezentacje i wspólną pracę.

Do zobaczenia na III IBS Forum

« wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.