Nowości

Referencje:

,,Pragniemy poinformować, że przygotowane przez Państwa szkolenia cieszyły się uznaniem ze strony naszych pracowników, którzy podkreślali wysoki poziom wiedzy trenerów oraz efektywność prowadzonych zajęć” .

„Szkolenia zostały przygotowane w fachowy sposób, uwzględniając nasze indywidualne wymagania i tym samym spełniając nasze wygórowane oczekiwania ”.
 

Olgierd Urbańczyk Head of Design BorgWarner

24.01.2018 r.

Boeing i Dassault Systemes poszerzą współpracę

Dassault Systèmes poszerzyło współpracę z firmą Boeing o platformę 3DEXPERIENCE. Wdrożenie to zwiększy możliwości współpracy w środowisku cyfrowym, a także usprawni procesy projektowania, planowania i realizacji produkcji. Dotąd firma Boeing, będąc największym na świecie koncernem lotniczym, zbrojeniowym i kosmicznym korzystała już z szerokiego zakresu produktów francuskiego producenta.

Jednak decyzja o wdrożeniu platformy 3DEXPERIENCE jest skutkiem zarówno rygorystycznej analizy technicznej, jak i dopasowania funkcjonalnych możliwości platformy do zapotrzebowania koncernu. Platforma oferując symulacje produktów i szybką eliminację potencjalnych zagrożeń jakościowych w realny sposób wpływa na redukcję kosztów integracji i wsparcia, a także na zwiększenie produktywności.
Ujednolicone źródło danych, na jakim oparta jest platforma dostarcza w czasie rzeczywistym wiarygodnych informacji, gotowych do wykorzystania w procesie produkcji.

„Decyzja o wdrożeniu platformy 3DEXPERIENCE od Dassault Systèmes jest jednym z najważniejszych kamieni milowych w realizowanej przez firmę Boeing transformacji cyfrowej. Pełniąc rolę cyfrowego aktywatora, dostarcza rozwiązań z zakresu projektowania i produkcji, które będą paliwem napędowym dla drugiego wieku istnienia naszej firmy,” powiedział Ted Colbert, Chief Information Officer i Senior Vice President of Information Technology & Data Analytics, Boeing.

„Firma Dassault Systèmes jest dumna z możliwości współpracy z firmą Boeing, która wkracza w kolejny wiek innowacji u boku z partnerem, któremu ufa. Boeing nie tylko jest liderem na swoim rynku, ale również inspiruje i wpływa na postęp technologiczny wszystkich branż, będących częścią współczesnej gospodarki i nowoczesnego społeczeństwa,” powiedział Bernard Charlès, Vice Chairman i CEO, Dassault Systèmes.


 

« wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.