Nowości

Referencje:

„ Oferta IBS Poland sprostała naszym wymaganiom. Szczególnie jesteśmy zadowoleni ze wsparcia świadczonego w ramach Service Catalog. Polecamy firmę IBS Poland jako wiarygodnego, zorientowanego na klienta oraz profesjonalnego dostawcę oprogramowania, szkoleń oraz usług wsparcia technicznego”.

Izabela Rusin Vratislavia Engineering Sp. z o.o.

20.02.2017 r.

Spektakularny sukces w Dublinie!

Ogromnie miło nam ogłosić, że na konferencji Dassault Systemes – Value Solutions Sales Convention Emear w Dublinie, zdobyliśmy kolejną ważną nagrodę – TOP MARKETING REPRESENTATIVE dla rejonu EuroCentral.

Wyróżnienie to nie jest przypadkowe, to poświęcenie całego zespołu IBS Poland, determinacja, skuteczność oraz trafne kampanie marketingowe doprowadziły do zwycięstwa. Gratulujemy!

Nie przyjechaliśmy jednak tylko po odbiór nagród, ale również aby zdobywać kolejne certyfikacje, i to też nie było problemem dla naszej silnej ekipy.

Nie zabrakło naszego dzielenia się wiedzą, nasi przedstawiciele zaprezentowali się na sesji poświęconej Consumer Goods and Retail. Pozytywnych akcentów związanych z IBS Poland było w Dublinie bardzo wiele i jesteśmy dumni z tego.

Pobyt na wyspach był niezwykle inspirujący, oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o degustacji lokalnego trunku w naturalnej scenerii
.
Napełnieni wiedzą, inspiracją i z nowymi pomysłami wróciliśmy do Gliwic, aby działać i sięgać po kolejne nagrody.
 

« wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.