Nowości

Referencje:

„ Współpraca z firmą IBS Poland spełnia nasze wymagania i oczekiwania, a pracownicy IBS Poland Sp. z o.o. posiadający wieloletnie doświadczenie, wykazali się profesjonalizmem diagnozując nasze potrzeby ‘’.


„ Będąc zadowoleni z jakości usług świadczonych przez IBS Poland polecamy tą firmę jako wiarygodnego, zorientowanego na klienta oraz profesjonalnego dostawcę oprogramowania ”.
 

Georg Rabitzko RW SWISS AUTOMATION

19.04.2017 r.

Studia z Przyszłością w PWSZ w Krośnie przy współpracy IBS Poland

Studia z Przyszłością w PWSZ w Krośnie przy współpracy IBS Poland. Projektowanie i wytwarzanie w środowisku wirtualnym, specjalność na kierunku Mechanika i budowa maszyn, realizowana w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie, we współpracy z Grupą Nowy Styl oraz IBS Poland, została wyróżniona Certyfikatem Studia z Przyszłością. To wyjątkowe wyróżnienie i nasz wspólny sukces.

Certyfikat Studia z Przyszłością jest przyznawany przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Celem programu certyfikacji jest wyróżnianie nowoczesnych i innowacyjnych kierunków i specjalności realizowanych w odpowiedzi na potrzeby rynku pracy, zgodne z oczekiwaniami otoczenia społeczno-gospodarczego.

Wśród uczelni prowadzących najbardziej nowoczesne i innowacyjne kierunki i specjalności znalazła się
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie, a certyfikat otrzymała specjalność Projektowanie i wytwarzanie w środowisku wirtualnym, na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Specjalność ta jest realizowana we współpracy z grupą Nowy Styl oraz IBS Poland (Dassault Systemes). Przedstawiciele tych firm mieli duży wpływ na kształt programu i planu studiów tej specjalności, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku pracy na Podkarpaciu, ale i w całym kraju. Dualny program kształcenia, jaki oferuje studentom uczelnia, zasili przedsiębiorstwa w kadrę o wysokich kompetencjach inżynierskich.

Uroczyste wręczenie Certyfikatów miało miejsce 13 kwietnia 2017 roku w zabytkowych wnętrzach Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich Uniwersytetu Warszawskiego..

Certyfikat Studia z Przyszłością jest potwierdzeniem doskonałej trójstronnej współpracy PWSZ, IBS Poland oraz Grupy Nowy Styl i stanowi motywację do dalszych działań.
 

« wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.