Usługi wdrożeniowe

Referencje:

,,Pragniemy poinformować, że przygotowane przez Państwa szkolenia cieszyły się uznaniem ze strony naszych pracowników, którzy podkreślali wysoki poziom wiedzy trenerów oraz efektywność prowadzonych zajęć” .

„Szkolenia zostały przygotowane w fachowy sposób, uwzględniając nasze indywidualne wymagania i tym samym spełniając nasze wygórowane oczekiwania ”.
 

Olgierd Urbańczyk Head of Design BorgWarner

IBS Poland wchodzi w skład niemieckiego biura konstrukcyjnego IBS CAD z siedzibą w Niemczech. IBS Poland jest biurem konstrukcyjnym specjalizującym się realizacji projektów dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i urządzeń przemysłowych .
Działalność firmy skupia się na kompleksowej obsłudze wszystkich faz projektowych - od pomysłu powstania nowego produktu do jego końcowej realizacji. Jesteśmy ekspertami
w dziedzinie konstrukcji i projektowania, usług inżynierskich oraz rozwoju produktu.

Wdrożenia PLM.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu rozwiązań PLM. Staramy się zawsze znaleźć najbardziej optymalne metodologie umożliwiające rozwiązywanie rzeczywistych problemów. Klient może szybciej projektować swoje wyroby, skuteczniej zarządzać danymi zbieranymi z systemu oraz efektywniej współpracować z dostawcami.

Poziom systemu informatycznego ma decydujący wpływ na wyniki firmy. Sensem wdrażania systemów klasy PLM, jest poprawienie poziomu pracy podczas tworzenia, jak i zarządzania produktami w całym ich cyklu życia. Ponadto rozwiązania PLM ułatwiają konsolidować informacje o produkcie i procesach produkcyjnych, bez względu na to, skąd pochodzą i gdzie powstały.

W ramach kompleksowych czynności wdrożeniowych można wyróżnić:
• Audyt przedwdrożeniowy i optymalny wybór rozwiązań.
• Opracowanie rozwiązań informatycznych odpowiadającym indywidualnym wymaganiom.
• Wykonanie wdrożeń wraz z testami, szkoleniami oraz serwisem powdrożeniowym.
• Dostarczenie nietypowych funkcjonalności uzupełniających wdrożenie.

Główne obszary naszych wdrożeń obejmują:
• Zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną w przedsiębiorstwie.
• Usprawnienie procesów projektowych
• Usprawnienie procesów produkcyjnych

Wdrożenia CAD/CAM.

Współczesne systemy CAD/CAM są ściśle powiązane z oprogramowaniem typu PLM. Praktyka przemysłowa kładzie nacisk na optymalizację i zapewnienie łatwego i bezpiecznego przepływu dokumentacji inżynierskiej. Dlatego, wiele firm zainteresowanych oprogramowaniem CAD decyduje się na wykorzystanie zintegrowane środowisko do zarządzania dokumentacją produktu oraz projektu PLM.

Świadczymy usługi konstrukcyjne dla rozmaitych dostawców branży motoryzacyjnej. Nasze spektrum prac obejmuje projekty konstrukcji pojazdów, elementów oraz podzespołów wraz
z dokumentacją techniczną. Profil firmy obejmuje także konstruowanie wyrobów końcowych, zwłaszcza elementów z metalu i tworzyw sztucznych.

Zastosowanie technologii CAD/CAM w powiązaniu z systemem PLM pozwala skrócić znacząco czas wdrożenia produktu oraz przynosi wymierne korzyści. Docelowo umożliwiając firmom otrzymanie kompletnej platformy do zarządzania cyklem życia produktu PLM.

Doświadczenie naszych inżynierów z zakresu CAD/CAM/PLM zapewnią państwu precyzyjne i niezawodne opracowanie powierzonych zadań. Fachowość, solidność oraz zorientowanie na potrzeby klienta, wpływa na pewną i krótkoterminową realizację powierzonych projektów.

Dodatkowo oferujemy doradztwo i konsultacje w zakresie:
• doboru konfiguracji sprzętowej
• usprawnienia procesów projektowych i produkcyjnych
• zarządzania dokumentacją
• usług konstrukcyjnych branży motoryzacyjnej, przemysłowej
 

« wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.