Szkolenia

Referencje:

„ Współpraca z firmą IBS Poland spełnia nasze wymagania i oczekiwania, a pracownicy IBS Poland Sp. z o.o. posiadający wieloletnie doświadczenie, wykazali się profesjonalizmem diagnozując nasze potrzeby ‘’.


„ Będąc zadowoleni z jakości usług świadczonych przez IBS Poland polecamy tą firmę jako wiarygodnego, zorientowanego na klienta oraz profesjonalnego dostawcę oprogramowania ”.
 

Georg Rabitzko RW SWISS AUTOMATION

Firma IBS Poland jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowo-wdrożeniowym producenta oprogramowania Dassault Systemes. Nasz zespół szkoleniowy posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, a nasze kompetencje w tym zakresie potwierdza certyfikat producenta oprogramowania – firmy Dassault Systemes oraz tytuł „Dassault Systemes Education Partner”. Certyfikat ten upoważnia m.in. do korzystania ze specjalistycznych materiałów szkoleniowych autoryzowanych przez producenta Dassault Systemes oraz przeprowadzania konsultacji i certyfikowanych szkoleń.

    
 


Naszym nadrzędnym celem jest przekazywanie specjalistycznej wiedzy, a tym samym zaproponowanie najbardziej dostosowanego i zgodnego z Państwa oczekiwaniami zakresu szkolenia, dlatego zawsze uzgadniamy z Państwem każdy etap szkolenia.

Staramy się aby każde szkolenie było szkoleniem personalizowanym, na którym omawiane są m.in. zagadnienia metodyczne i praktyczne, zgodne ze standardami największych użytkowników rozwiązań klasy CAD/CAM/PLM. Wykwalifikowani trenerzy z centrum szkoleniowego IBS Poland w sposób kompleksowy przygotują Państwa zespół do pracy z Platformą Dassault Systemes. Wiedza pozyskana podczas szkolenia pozwoli na zwiększenie efektywności, zdolności produkcyjnych oraz usługowych Państwa przedsiębiorstwa, co przekłada się na wzmocnienie pozycji rynkowej oraz zwiększenie konkurencyjności. 

JAKO CENTRUM SZKOLENIOWE OFERUJEMY PAŃSTWU NASTĘPUJĄCE USŁUGI:

 • Szkolenia z zakresu funkcjonalności systemów CAD/CAM/PLM (CATIA, DELMIA, ENOVIA, 3DVIA), oferujemy szkolenia na różnym poziomie zaawansowania.
 • Rozwój indywidualnej metodyki, dopasowany do potrzeb i specyfiki pracy naszego Klienta. Metodyka pracy przygotowywana jest po uprzednim dogłębnym poznaniu specyfiki Klienta.
 • Opracowanie standardów pracy w systemach CATIA, DELMIA, ENOVIA, 3DVIA, optymalizujących czas powstawania wyrobu.
 • Wsparcie techniczne udzielane w siedzibie Klienta lub drogą telefoniczną. Świadczymy pomoc doraźną oraz delegujemy naszych inżynierów do siedziby Klienta w celu długoterminowych konsultacji podnoszących umiejętności pracowników.
 • Dodatkowe szkolenia z zakresu wiedzy inżynierskiej, technologicznej (np. GD&T) oraz konwersacje w języku angielskim i niemieckim odbywające się wieczorną porą po zakończeniu kursów inżynierskich.

PRZEPROWADZAMY DWA TYPY SZKOLEŃ:

 • SZKOLENIE STANDARDOWE
  Ten typ szkoleń oparty jest na podstawowych materiałach szkoleniowych.
   
 • SZKOLENIE DEDYKOWANE
  W tym typie szkoleń rozpoczynamy specjalny proces szkolenia dedykowanego:

« wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.