DELMIA

Referencje:

,,Pragniemy poinformować, że przygotowane przez Państwa szkolenia cieszyły się uznaniem ze strony naszych pracowników, którzy podkreślali wysoki poziom wiedzy trenerów oraz efektywność prowadzonych zajęć” .

„Szkolenia zostały przygotowane w fachowy sposób, uwzględniając nasze indywidualne wymagania i tym samym spełniając nasze wygórowane oczekiwania ”.
 

Olgierd Urbańczyk Head of Design BorgWarner

„ Z przyjemnością rekomendujemy firmę IBS Poland jako rzetelnego kontrahenta wszystkim potencjalnym zleceniodawcom dbającym o rozwój zawodowy swoich pracowników ”.

mgr inż. Bogusław Kulpiński Kierownik Departamentu Informatyki i Telekomunikacji BURY Sp.z o.o.

,,Potwierdzam, że szkolenie zostało przeprowadzone w sposób spełniający nasze wymagania i potrzeby. Podkreślając wysokie umiejętności i profesjonalizm osób prowadzących to szkolenie, polecam firmę IBS jako partnera do poszerzania wiedzy z zakresu systemów CAD ”.

Sebastian Jarek Operational Director & Project Management IZO BLOK S.A.

„ Współpraca z firmą IBS Poland spełnia nasze wymagania i oczekiwania, a pracownicy IBS Poland Sp. z o.o. posiadający wieloletnie doświadczenie, wykazali się profesjonalizmem diagnozując nasze potrzeby ‘’.


„ Będąc zadowoleni z jakości usług świadczonych przez IBS Poland polecamy tą firmę jako wiarygodnego, zorientowanego na klienta oraz profesjonalnego dostawcę oprogramowania ”.
 

Georg Rabitzko RW SWISS AUTOMATION

,,Szeroki zakres prac, obejmujący wdrożenie systemu Enovia SmartTeam zintegrowanego z aplikacjami CAD/CAM, systemem ERP oraz systemem Gospodarki Narzędziowej, był wyzwaniem z którym firma IBS Poland poradziła sobie doskonale, dając dowód swojego przygotowania i doświadczenia zawodowego ”.

mgr inż. Waldemar Łaski Prezes Zarządu FAMUR S.A.

„ Na szczególną uwagę zasługuje indywidualne i profesjonalne podejście do klienta oraz zrozumienie jego potrzeb. Pracownicy IBS Poland w sposób kompleksowy przygotowali nasz zespół do pracy z Platformą ENOVIA Smart Team, a wiedza pozyskana podczas szkoleń pozwoliła nam na zwiększenie efektywności prowadzonych działań biznesowych”.

Artur Piątek Kierownik działu IT International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.

„ Firma IBS Poland dysponuje niezmiernie kompetentnym zespołem. Na szczególną uwagę zasługuje indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Każdy etap zakupu oraz późniejszego wdrożenia oprogramowania został omówiony i dostosowany do Naszych oczekiwań”.
 

Justyna Malińska JM – DESIGN

„ Oferta IBS Poland sprostała naszym wymaganiom. Szczególnie jesteśmy zadowoleni ze wsparcia świadczonego w ramach Service Catalog. Polecamy firmę IBS Poland jako wiarygodnego, zorientowanego na klienta oraz profesjonalnego dostawcę oprogramowania, szkoleń oraz usług wsparcia technicznego”.

Izabela Rusin Vratislavia Engineering Sp. z o.o.

DELMIA zapewnia programowanie maszyn CNC w trójwymiarowej symulacji rzeczywistych ruchów maszyny. Umożliwia projektowanie obróbki maszynowej za pomocą ścisłej integracji pomiędzy zdefiniowaniem ruchów narzędzi, a samym przebiegiem symulacji. Pozwala to programistom CNC na wcześniejszą identyfikację i rozwiązywanie problemów wytwórczych, a co za tym idzie, ogranicza produkty uboczne i eliminuje konieczność dokonywania przeróbek. DELMIA również umożliwia programistom maszyn CNC weryfikację i optymalizację opracowanych przez nich programów za pomocą symulacji rzeczywistych warunków pracy w trakcie wytwarzania. Wszystkie czynności wykonywane podczas obróbki są szczegółowo opracowywane, symulowane i poddawane optymalizacji. Począwszy od etapu projektowania do etapu produkcji. Zaawansowana współpraca oraz kompatybilność z innymi produktami firmy Dassault Systemes pozwalają znacznie skrócić czas programowania CNC jak i optymalizację całego procesu. Ze względu na ogromne możliwości automatyzacji obróbki maszynowej, system ten powoduje zwiększenie jakości i efektywności obróbki.

Delmia Robotics to kompletna platforma służąca robotyzacji i automatyzacji procesów przemysłowych. Umożliwia precyzyjne programowanie trajektorii ruchów manipulatora metodą OLP. Pozwala przeprowadzić symulację procesów, w których wykorzystywana jest większa liczba robotów i stacji roboczych, gwarantując wykrywanie kolizji, oraz przeprowadzenie optymalizacji czasu cykli roboczych. Zawiera narzędzie dedykowane procesom spawalniczym- spawania łukowego oraz zgrzewania punktowego. Oprogramowanie wyposażono w bazę robotów największych producentów oraz możliwość translacji kodu na jednostkę roboczą

« wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.