Q-Checker

Referencje:

,,Pragniemy poinformować, że przygotowane przez Państwa szkolenia cieszyły się uznaniem ze strony naszych pracowników, którzy podkreślali wysoki poziom wiedzy trenerów oraz efektywność prowadzonych zajęć” .

„Szkolenia zostały przygotowane w fachowy sposób, uwzględniając nasze indywidualne wymagania i tym samym spełniając nasze wygórowane oczekiwania ”.
 

Olgierd Urbańczyk Head of Design BorgWarner

Q-Checker jest powszechnie używanym na rynku motoryzacyjnym systemem pozwalającym weryfikować zasady projektowania danego produktu. Pomaga przestrzegać wymogów procesu, metodologii, standardów CAD oraz geometrii.

Dzięki takim właściwościom znacznie oszczędza czas procesu projektowania. Jest dostępny dla CATIA V4, V5 oraz V6. Zawiera „Check Profile”, który umożliwia indywidualną konfiguracje dla danego przedsiębiorstwa, 400 parametrów kontroli, których celem jest sprawdzenie konkretnych wymogów danego klienta. Q-Checker pracuje wewnątrz CATIA, pomagając projektantowi spełniać wszystkie zdefiniowane reguły, podczas całego cyklu pracy, tak aby nie było konieczności wprowadzania zmian po zakończeniu projektu.

W wielu przypadkach, możliwa jest automatyczna poprawa, która daje możliwość nauki o zaistniałym problemie za pomocą strony HTLM. Podczas braku autokorekty, użytkownik dostaje wskazówki dotyczące naprawy i zapobiegania zaistniałego błędu.

Q-Monitor jest dodatkiem, umożliwiającym kontrolę, zapisywanie i wizualizację informacji na temat jakości modeli dostarczanych przez dostawców oraz najczęściej popełnianych błędach.

« wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.